Anabáza alebo dva roky prázdnin motocykla KTM 620 LC4


Pridané pred rokom
Anabáza alebo dva roky prázdnin motocykla KTM 620 LC4

Motocykel KTM 620 LC4 si zobral dva roky prázdnin, resp. rozobratý a neopravený oddychoval u rôznych odborníkov na opravy motocyklov.


Ak chcú od ľudí vybrať peniaze a oklamať dôverčivých zákazníkov, tak sa nájde hneď niekoľko tisíc rýchlokvasených odborníkov na opravu motocyklov, ktorí si na youtube naštudovali, ako opraviť daný typ a model motocykla.


To, že je k tomu potrebné aj nejaké vzdelanie, servisné náradie a konkrétne informácie od danej fabriky, to im určite nič nehovorí. Vpodstate ich to ani nezaujíma. To, čo ich motivuje, je len rýchly zisk. To, že klamú a okrádajú zákazníkov, to je len to menšie zlo, čo svojou nekalou činnosťou spôsobujú. Oveľa horšie je to, že svojím amaterizmom priamo aj nepriamo ohrozujú účastníkov cestnej premávky. Dosť ťažko sa totiž následne dokazuje, či daný smrteľný úraz spôsobil fušer – opravár alebo len nekvalitná a neoriginálna súčiastka vyrobená v Indii alebo Číne, ktorá neprešla danou homologizáciou.  


Nezverte svoj život a zdravie kadejakému fušerovi, radšej si priplaťte 20 - 30 % v autorizovanom a odbornom servise.  Určite to bude oveľa lacnejšie z dlhodobého hľadiska. Osvojte si poučku: „To, čo je na prvý pohľad lacné, je dlhodobo veľmi drahé!“


Nie raz sa nám stalo, že si zákazníci objednávali nevhodný diel, ktorý ani nepotrebovali na opravu danej chyby motocykla, lebo im to nariadil ich údajný opravár – taktiež mechanik. Ak sme v tú danú chvíľu mali čas a priestor, tak sme analyzovali, na čo ten diel potrebujú (však ten sa nikdy nepokazí) a zistili sme, že danú drahú súčiastku za 300 eur ani nepotrebujú! Z dlhodobej praxe sme totiž vedeli, že chyba je niekde úplné inde. A tak sme daný problém odstránili za 65 eur aj s prácou v autorizovanom servise, lebo máme 17 rokov skúseností s motocyklami KTM. Servisujeme ich každý deň a máme najnovšie informácie a diagnostiku priamo od výrobcu KTM. Ročne naši mechanici absolvujú 3-4 školenia o najnovšej technike od školiteľov priamo z fabriky.

Anabáza alebo dva roky prázdnin motocykla KTM 620 LC4
Anabáza alebo dva roky prázdnin motocykla KTM 620 LC4
Anabáza alebo dva roky prázdnin motocykla KTM 620 LC4


OKR Moto