Dobrý deň. Moje meno je Richard Kuba. Veľa ľudí ma pozná a možno sme mali tú česť sa stretnúť aj osobne. A možno viete o mne aj to, že na motocykloch jazdím od svojich 6 rokov, a preto sa chcem s Vami podeliť o naše 44 ročné skúsenosti s vrcholovým motošportom! 

 

Už ako bábätko som v košíku spával na motokrosových tratiach a zažil aj videl  legendy, ako Jaroslav Falta , Németh Kornél  st, Zdenek Velký , Stefan Everts... Môj život a sny sa točia len okolo motorov a motoriek aj pretekov- nič iné ma ani nezaujíma. Vyskúšal som kopec súťaží a zažil všetko čo len sa dalo na tomto motoristickom svete. Pretekal som na štvorkolkách, jazdil motokros, supermoto, enduro , diaľkové súťaže typu rally ,jazdil na bugy a dokonca aj na lietadle .

 

 

Proste milujem všetkom čo má motor a vrčí... Od roku 2002  robím len jedinú vec , ktorá ma ešte baví = predaj a testovanie motocyklov! Každý rok vyskúšam všetky dostupné motocykle  najnovšie a najlepšie proste  novinky na danú sezónu. V roku 2001 na Yamahe  a  2004 na motocykli KTM som vyhral majstrovstvá Slovenska v motokrose.

 

 

Od roku 2006 podporujeme spolu s KTM  pretekárov motokrosu a enduro. V našom KTM OKR teame jazdili najlepší pretekári Východnej Európy - Legendy, ako Gábor Grillmayer, Németh Kornél, Szvoboda Bence, Gábor Firtosvári a mnohý ďalší. Dlhodobo spolupracujeme zo  Števom Svitkom, ale aj s Jarom Katriňákom.

 

Viac si môžete prečítať v sekcii Správy a novinky alebo si pozrite video predstavenie.