Graham Jarvis legenda Hard Endura vyhráva 7x Red Bull Romaniacs !!!

Pridané pred 1 rokom
Graham Jarvis legenda Hard Endura vyhráva 7x Red Bull Romaniacs  !!!

Náš priateľ Graham Jarvis dnes už s vlastného privátneho z tímu Jarvis Racing Team vyhral piate kolo majstrovstiev sveta FIM hard enduro  Red Bull Romaniacs.

Čo je Hard enduro ?

Hard enduro sú najťažšie preteky tohto sveta  . Seriálu WESS sa zúčastňuje niekoľko tisíc pretekárov z celého sveta . Konkrétnych pretekov sa zúčastňuje vybraných najlepších Top 500 pretekárov z prológu. Trasa sa každý rok mení. Z vybraných 500 najlepších štartujúcich málokedy príde do cieľa viac ,ako 30 pretekárov v rámci štvorhodinových pretekov . Boli ročníky (napr. rok 2015), keď to boli len štyria pretekári, ktorí dojazdili s vlastnou pomocou tak, že si navzájom pomáhali. https://okrmoto.com/novinky/graham-jarvis-svetoznama-legenda-a-nekorunovany-kral-extremneho-hard-endura-navstivil-okr-moto

Zatiaľ čo si Jarvis zabezpečil svoje prvé víťazstvo v sezóne a tým si ešte viac upevnil svoj status legendy Hard Endura .

Dokázal to čo je skoro nemožné a už to asi nikto po ňom nezopakuje ,že získal celkové historické siedme víťazstvo na neslávne známej „najťažšej Rallye Hard Enduro na svete“ Red Bull Romaniacs.

Grahama na pódiu doplnil  Bulhar Teodor Kabakchiev z ECONT na druhom mieste na motocykli KTM a Mario Roman z tímu Sherco Factory Racing, ktorý skončil celkovo na treťom mieste.

Mario Roman opäť získava bodové vedenie v šampionáte , lebo Billy Bolt si zlomil ruku.

Štvrtý a posledný Offroad Day na Red Bull Romaniacs vyhral Manuel Lettenbichler z Red Bull KTM Factory Racing.

Manuel Lettenbichler si vybojoval  šieste miesto v Red Bull Romaniacs a je teraz druhý v poradí série, len tri body od vedenia šampionátu .

Trystan Hart z FMF KTM predviedol v záverečnom 4. dni offroadu vynikajúcu jazdu, aby si vybojoval štvrté miesto, pričom mu len o vlások uniklo pódium.

S ďalším víťazným dňom Matthias Walkner úspešne dokončil svoje vôbec prvé Hard enduro na pôsobivom treťom mieste v bronzovej triede na svojom Dakarskom špeciály KTM 450 RALLY čo určite nie je najvhodnejšie náradie na extrémne endurá ?!

300 EXC ERZBERGRODEO 2023 dorazila do OKR Moto , chce ju niekto ?

Špeciálne pre Vás vytvorili a vyšľachtili pretekári Red Bull KTM Factory Racing motocykel 300 EXC ERZBERGRODEO 2023. https://okrmoto.com/products/300-exc-erzbergrodeo-2023

Graham Jarvis  väčšinou jazdí na dvojtaktnom motocykli Husqvarna 300TE.

Tuning a úpravy motocyklov v OKR Moto od roku 2003.

My sme OKR už od roku 1991.

Tridsať rokov ideme vlastnou cestou aj necestou a vyberáme si vždy tú najťažšiu a najzaujímavejšiu cestu k dosiahnutiu nášho cieľa!

Plníme Vaše aj naše sny!

OKR Moto je autorizovaným KTM dealerom a servisom na Slovensku už od roku 2003. Vpred nás poháňa neustála túžba robiť motocykle a veci okolo nás lepšie a lepšie. Cieľom je dokonalosť a preto dookola skúšame a skúšame...

Tvoríme pre Vás radosť a pozitívne emócie na Slovensku už 19 rokov a Vašou úlohou je už len vysnívať si svoju ideálnu štvorkolku alebo motocykel a kontaktovať nás!