Jack Brunell zo Stark Future prepisoval históriu supercrossu

Pridané pred 3 mesiacmi

História supercrossu sa prepisovala v druhom kole seriálu UK Arenacross 2023-24 v Manchestri, keď Jack Brunell vyhral preteky na elektrickom motocykli Stark VARG.

Bolo to jeho prvé víťazstvo v Main Event v histórii série Arenacross.

Jack Brunell zo Stark Future včera večer emocionálne zvíťazil v hlavnom podujatí Traxxas Pro v preplnenej manchesterskej AO Arene v 2. kole 2024 British Arenacross Championship.

Harri Kullas a Dylan Woodcock takisto obsadili pódium.

Obhajca šampionátu Tommy Searle na hlavnom podujatí Traxxas Pro po súboji s Eddiem Wadeom zo Stark Future vypadol zo svojho posledného rozjazdu.

Pokračoval síce až do Head to Heads, kde ho nevynútená chyba tentoraz vyradila až v semifinále.

Zranenie Tommyho ruky znamenalo, že bohužiaľ nemohol súťažiť v kvalifikácii Last Chance, čo ho vyradilo z kvalifikácie na Main Event Traxxas.

Smolu mal aj Conrad Mewse, ktorý bol pripravený zaútočiť vo finále, keď sa mu pokazil motocykel a bol nútený súťažiť na náhradnom tímovom motocykli. Vďaka tomu skončil na 10. mieste.

14. 14 Luke Burton

Stark Future s pretekárom Jackom Brunellom vyhrali Arenacross v Manchestri, pozrite si zostrih podujatia na stránke OKR Moto:

OKR Moto je oficiálnym predajcom a servisom Stark VARG na Slovensku.

Na motocykloch Stark VARG jazdia najlepší a najznámejší pretekári tohto sveta, chcete sa k nim pripojiť aj Vy?

Elektrický stroj Stark VARG s výkonom 80 koní. Skôr než sa rozpálite a budete otravovať, vypočujte si nás!

…… a hej, tento motocykel nevydáva veľa hluku, takže by ste mali byť schopní počuť, čo hovoríme nahlas a jasne.

My tu v OKR Moto milujeme jazdu aj zábavu a tento motocykel má úžasných 80 koní.

Kompletná ponuka KTM, CFMOTO a Stark VARG v kamennej predajni v Náne pri Štúrove.