KTM 300 EXC a Mani Lettenbichler vyhrávajú piaty krát Red Bull Romaniacs!

Pridané pred 2 mesiacmi

Mani Lettenbichler vyhráva ročník 2024 Red Bull Romaniacs pri svojom impozantnom návrate do súťaže po zranení kolena. 💪 Tohtoročné je víťazstvom číslo päť na legendárnom podujatí pre pretekára na motocykli KTM 300 EXC!

Limitovaná edícia 21 Red Bull Romaniacs bola doteraz najnáročnejšia a najťažšia zo všetkých ročníkov.

Veľmi ťažký bol hneď Offroad Day 1 a výzvy a ďalšie skúšky na pretekárov stále prichádzali; nočná maratónska etapa pridala ďalší tlak na pretekárov, ktorí museli tráviť čas údržbou a čistením svojich bicyklov bez pomoci a na druhý deň vyrazili na trať s pneumatikami z predchádzajúceho dňa.

Zlatá trieda kategória najlepších pretekárov prešla počas štyroch dní v najnáročnejšom teréne Rumunských Karpát 586 km a najlepší strelci boli na svojich motocykloch celkovo o 24 hodín viac , ako doteraz.

Koncom týždňa v zatiaľ najnáročnejšom Red Bull Romaniacs bola dvojica Mani Lettenbichler na KTM 300 EXC práve tí , ktorý získali víťazstvo, svoje piate víťazstvo za posledných šesť rokov na rumunskom ihrisku a tretie víťazstvo na FIM World Hard Enduro Championship túto sériu.

Mani Lettenbichler: „Nie je to zlé na deň, som dosť unavený, posledné 3 dni musím priznať, že som sa trápil, našiel som posledné kúsky energie, aby som sa dotiahol do cieľa, som nadšený z piateho víťazstva na Red Bull Romaniacs.

1. Manuel Lettenbichler (GER), KTM, 23:22:21

2. Teodor Kabakchiev (BGR), Sherco, 23:55:43 +33:22

3. Mario Roman (ESP), Sherco , 23:57:58 +35:37

4. Wade Young (RSA), PLYN, 24:30:08 +1:07:47

5. Michael Walkner (Rak.), PLYN, 24:48:47 +1:26 :26

Predbežné poradie - Majstrovstvá sveta FIM Hard Enduro (po 4 zo 7 kôl)

1. Manuel Lettenbichler (GER), KTM, 67 bodov

2. Wade Young (RSA), GASGAS, 62 bodov

3. Mario Roman (ESP), Sherco, 62 bodov

4. Teodor Kabakchiev (BUL), Sherco, 57 bodov

5. Mitch Brightmore (GBR), Husqvarna, 50 bodov

🏁 Dominancia techniky KTM v priamom prenose od OKR Moto, chcete vyhrávať aj Vy?

Vieme, že sa opakujeme, ale je to tak! Technika od KTM vyhráva preteky na celom svete. Dominancia techniky KTM v priamom prenose od OKR Moto, chcete vyhrávať aj Vy? - OKR Moto

Ak chcete mať najlepší motocykel na trhu s najväčším výkonom a najnižšou váhou, tak nemáte inej voľby !!!

V tomto motocykli sú zabudované všetky skúsenosti značky KTM, ktoré získala počas 20 ročnej  dominancie a nepretržitých víťazstiev na súťaži rely Dakar od roku 2001 do roku 2024. Značka KTM vyrába motocykle od roku 1953 a za ten čas získala 344 titulov majstra sveta FIM.

Značka KTM dominuje vo svete motošportu v teréne, ale aj na ceste. Kto Vám pripraví lepší motocykel do terénu ako KTM? KTM dominuje aj vyhráva všetky svetové súťaže v teréne na ktoré si len spomeniete.

Volajte OKR Moto na  +421 905 420 512 alebo +421 905 420 5123 v prípade vážneho záujmu. Kompletná ponuka KTM, CFMOTO a Stark VARG v kamennej predajni v Náne pri Štúrove.

Využite našu letnú akciu OKR Moto na terénne motocykle KTM platnú do vypredania zásob.

OKR Moto klasická kamenná predajňa a oficiálny servis už viac , ako 21 rokov v Náne pri Štúrove - MADÁCHOVA 80, 943 60 NÁNA