Motocykel Stark Varg pre Vás vyvíjal Sébastien Tortelli

Pridané pred 1 týždňom

Sébastien Tortelli (narodený 19. augusta 1978) je francúzsky bývalý profesionálny motokrosový a superkrosový pretekár a dvojnásobný majster sveta v motokrose.

Začal jazdiť na rodinnej farme, keď mal 4 roky.

Tortelli vyhral v roku 1996 Majstrovstvá sveta v motokrose 125 ccm3 dominantným spôsobom, keď vyhral 11 z 12 pretekov Grand Prix a stal sa v tom čase najmladším majstrom sveta v motokrose.

Tortelli súťažil v roku 1998 v Los Angeles Coliseum ako relatívne neznámy konkurent pre amerických pretekárov. Bol jedným z najväčších prekvapení v histórii AMA Supercross, keď vyhral preteky konané v blatistých podmienkach proti špičkovým pretekárom AMA, ako sú Jeremy McGrath a Jeff Emig. Víťazstvo znamenalo jediné superkrosové víťazstvo Tortelliho kariéry.

Pre divákov bola nezabudnuteľná sezóna Majstrovstiev sveta v triede 250 ccm3 v roku 1998 vďaka pozoruhodnému súboju medzi Tortellim a obhajcom - trojnásobným šampiónom a neprekonanou legendou svetového motokrosu Stefanom Evertsom, o ktorom sa rozhodlo až v poslednom kole série. Sezóne a pretekom dominovali dvaja jazdci - Everts vyhral 8 kôl, zatiaľ čo Tortelli vyhral 7 kôl zo 16 pretekárskej sezóny.

Tortelli vyhral poslednú Veľkú cenu sezóny a vyhral Majstrovstvá sveta v motokrose do 250 cm3.

Tortelli je pozoruhodný víťazstvom dvoch majstrovstiev sveta v motokrose FIM a tým, že bol jedným z mála konkurentov, ktorí dokázali poraziť v priamom súboji Stefana Evertsa aj Rickyho Carmichaela v najlepších rokoch kariéry.

Ak sme písali, že na elektrických motocykloch Stark VARG jazdia najlepší pretekári tohto sveta, tak je to aj pravda!

My v OKR Moto nevypisujeme nezmysly a klamstvá, aj keď sa vždy nájde nejaký „okoška“, ktorý si myslí, že je najmúdrejší osol na svete.

Len hlupák si myslí, že vie všetko.

Múdry človek sa celý život vzdeláva a učí!

Taddy Blazusiak pre Vás vyvíja Stark VARG Enduro!

My v Stark Future sme nesmierne šťastní, že 5-násobný víťaz Erzberg Rodeo a 6-násobný SuperEnduro World Champion Taddy Blazusiak je súčasťou nášho tímu a bude mimoriadne úzko spolupracovať so všetkými našimi oddeleniami, aby sme posunuli vývoj motocykla Stark VARG vpred!

Ken Roczen a elektrický Stark VARG

Elektrické motocykle vyvolávajú stále väčšie a väčšie diskusie. Ďalším, ktorý rozprúdil diskusné fóra po celom svete je Ken Roczen, ktorý motocykel otestoval v Španielsku.

„Milujem jazdu na kroskách a to je to, čo ma baví. Stark poskytne jazdcovi úplne inú spätnú väzbu ako bežná kroska. Možno urobím recenziu toho, čo to robí inak,“ povedal na svojich sociálnych sieťach Roczen.

Travis Pastrana si posvietil na Stark VARG s výkonom 80 koní.

Elektrický stroj Stark VARG s výkonom 80 koní. Skôr než sa rozohníte, vypočujte si nás!

…… a hej, tento motocykel nevydáva veľa hluku, takže by ste mali byť schopní počuť, čo hovoríme nahlas a jasne.

My tu na Channel 199 milujeme jazdu a zábavu a tento motocykel má úžasných 80 koní.

Travis Pastrana si posvietil na Stark VARG s výkonom 80 koní (toto nie je platená reklama)