Objednajte si motocykel KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 v OKR Moto


Pridané pred 10 mesiacov
Objednajte si motocykel KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 v OKR Moto

Informujeme Vás o možnosti predobjednávky EXKLUZÍVNEHO motocykla 2024 KTM 890 ADVENTURE R RALLY.

Motocykel KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 je vlajkovou loďou značky KTM. Ak chcete mať najlepší motocykel na trhu s najväčším výkonom a najnižšou váhou, tak nemáte inej voľby!

Je to výkladná skriňa najnovších a najlepších technológii a preto sme ho nazvali kráľom terénnych cestovných endúr.

V tomto motocykli sú zabudované všetky skúsenosti značky KTM, ktoré získala počas 20-ročnej dominancie a nepretržitých víťazstiev na súťaži Rally Dakar od roku 2001 do roku 2023.

Značka KTM vyrába motocykle od roku 1953 a za ten čas získala 333 titulov majstra sveta FIM. Značka KTM dominuje vo svete motošportu v teréne, ale aj na ceste.

Kto Vám pripraví lepší motocykel do terénu ako KTM, ktorá dominuje aj vyhráva všetky svetové súťaže v teréne, na ktoré si len spomeniete?

Motocykel KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 je inšpirovaný duchom dvojkolesových prieskumníkov – nomádov, ktorí brázdia cesty aj necesty po celom šírom svete a práve na to sú najvhodnejšie ADVENTURE ENDURO motocykle.

KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 využíva to najlepšie z inžinierskeho know-how získaného na úspechoch teamu Red Bull KTM Factory Racing.

Vždy bol a aj bude najlepší a najvýkonnejší dobrodružný motocykel na planéte Zem!

Ale to teraz nie je všetko!

Tento špeciálny model je pripravený na predobjednávku 20. septembra a KTM s ním spustila aj neuveriteľné podujatie ULTIMATE KTM DESERT EXPERIENCE, ktoré je exkluzívne dostupné pre tých, ktorí si kúpia nový motocykel.

ULTIMATE KTM DESERT EXPERIENCE bude v samom srdci KTM - presne tam, kde sa testujú a pripravujú motocykle na ikonické podujatia Rally Dakar.

Rally Dakar je ústredným prvkom mantry READY TO RACE rakúskej značky a preto zahŕňa KTM 890 ADVENTURE R RALLY tú rally pretekársku zdatnosť v motocykli Adventure ako žiadny iný.

Motocyklov KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 sa vyrobí iba 700 kusov dostupných na celom svete s tým, že tento výnimočný motocykel má porovnateľné komponenty s motocyklom KTM 450 RALLY Factory Racing víťaza Rely Dakar 2023 Kevina Benavidesa, pretekára Red Bull KTM Factory Racing teamu.

Sú to najlepšie motocykle na trhu schopné jazdiť bez obmedzení terénom na dvoch kolesách!

Štýl, funkčnosť a technológia sú dôležité, ale pocit a jazdné vlastnosti sú možno najdôležitejšou vlastnosťou motocykla, ktorý sa na rally vyvíjal počas dlhých dní v púšti v najnáročnejších kamenistých roklinách.

To je dôvod, prečo sa KTM 890 ADVENTURE R RALLY môže pochváliť vynikajúcimi komponentmi odpruženia, systémom WP XPLOR PRO 7548 využívajúcim technológiu Cone Valve v kombinácii s tlmičom WP XPLOR PRO 6746, ktoré sú oba z programu WP Pro Components.

Vďaka skúsenostiam WP z úspešných súťaží rely od 2001 do 2023 ponúka toto prémiové odpruženie najvyššiu úroveň tlmenia v najťažších podmienkach, čo dáva jazdcovi neobmedzené možnosti jazdiť cez prekážky tvrdšie a rýchlejšie, pričom sa zachováva čo najvyššia úroveň pohodlia a kontroly.

Systém odpruženia so zdvihom 270 mm poskytuje vynikajúcu jazdu svetobežníkom, ktorí na asfalte, ale aj v teréne prevážajú veľké množstvo batožiny, prípadne spolujazdca - ľadvinku.

Motor KTM s objemom 889 cm3 ponúka veľmi vysoký krútiaci moment 100 Nm pri 6500 otáčkach za minútu s výkonom 105 k.

Zvuk a image motocykla je kombinovaný s vybranými komponentmi, ako je ľahký titánový výfukový systém Akrapovič Slip-on Line, podobný tomu, ktorý používajú továrenské pretekárske tímy KTM.

Technológia KTM 890 ADVENTURE R RALLY s 5” TFT displejom, TECH PACKom a sadou Connectivity Unit so systémom Offroad ABS, trakčnou kontrolou, navigáciou TURN-BY-TURN+ a viacerými jazdnými režimami na výber v závislosti od terénu, robí toto vzrušujúce dvojkolesové vozidlo mimoriadne pripravené na objavovanie nových obzorov.

S ohľadom na všetky oblasti jazdného zážitku sa tento výnimočný model môže pochváliť pretekársky špecifickým rally sedadlom, odolnými kolesami s ráfikmi Excel pre náročnejší terén, aj Rally stupačkami pre lepší cit a priľnavosť na dlhých etapách na cestách okolo sveta za 80 dní.

Exkluzivitu motocykla KTM 890 ADVENTURE R RALLY 2024 zvyšujú namontované karbónové chrániče nádrže v kombinácii s ďalšou hliníkovou ochranou motora, ale aj hliníkové chrániče zadného hlavného brzdového valca a zavesenia kolies.

Pre menšiu váhu a krajší vzhľad je využité zadné ozubené koleso Supersprox-Stealth a úplne nový funkčný dizajn odvodený od rally.

Pri vývoji tohto neuveriteľne schopného offroadu nezostal kameň na kameni, preto Vám ho budú pravdepodobne závidieť Vaši spoluobčania, ale aj motorkári, ktorí nemali možnosť si takýto skvost zakúpiť.

Pre 34 dobrodruhov túžiacich po vzrušení, ktorí si kúpia motocykel KTM 890 ADVENTURE R RALLY - jeden z najtvrdších dostupných dobrodružných strojov, KTM zorganizovala exkluzívnu príležitosť pripojiť sa k offroadovým legendám (ako je Johnny Aubert) v THE ULTIMATE KTM DESERT EXPERIENCE.

Podujatie sa bude konať v Maroku, pričom dve skupiny si budú môcť vybrať z dvoch termínov: 3. – 7. marca alebo 7. – 11. marca 2024.

Účastníkom bude ponúknutý kompletný balík v továrenskom štýle vrátane využitia plne pripraveného motocykla od KTM so všetkou potrebnou technickou podporou potrebnou na objavovanie púšte.

Balík THE ULTIMATE KTM DESERT EXPERIENCE obsahuje dopravu počas cesty, luxusné ubytovanie na tri noci, plus jedno špeciálne nočné kempovanie s KTM v púšti za celkovú cenu 4 900 € (vr. DPH).

Zažijete v ňom tri dni jazdy v oblasti, kde testuje KTM Factory Rally Team novú KTM 890 ADVENTURE R RALLY.

Určite bude toto podujatie výletom, ale aj zážitkom na celý život!

Zažite KTM 890 ADVENTURE R RALLY zážitok na celý život tak reálne, ako to má byť!

DOBRODRUŽSTVO ČAKÁ!

 

2024 KTM 890 ADVENTURE R

• Výkonný paralelný dvojvalcový motor KTM s objemom 889 cm3

•  WP XPLOR PRO z programu WP Pro Components

• TURN-BY-TURN+ navigácia

• Špičková technológia vrátane ABS prepojeného s režimami jazdy

• Akrapovič ‘Slip-on Line’

• Rally sedadlo špecifické pre preteky

• Vysokovýkonné kolesá (2,15x21"; 4,00x18")

• Rally stupačky so širšou oporou

• Karbónové chrániče nádrže

• Hliníkový kryt pre zadný brzdový hlavný valec

• TECH PACK s reguláciou preklzu motora, tempomatom, Quickshifter+ a režimom Rally

• Súprava Connectivity Unit plne kompatibilná s KTMconnect

• Ochranná mriežka motora z hliníka

• Zadné ozubené koleso Supersprox-Stealth

•Nový chránič vidlice s dodatočnou ochranou smerom k pneumatike

•Nové Rally CTG s dvojfarebnou palivovou nádržou homologácia EURO 5b

 

Sledujte nás aj naďalej!

Tvoríme radosť a pozitívne emócie už 20 rokov na Slovensku pre Vás.

Vašou úlohou je už len vysnívať si svoju ideálnu štvorkolku alebo motocykel a kontaktovať nás!

OKR Moto Vás srdečne pozýva na testovaciu jazdu!

Tešíme sa na Vás.

Doplnky na svoj nový motocykel KTM 890 Adventure nájdete tu.

Oblečenie KTM nájdete tu.

 

OKR Moto videá o motocykli KTM 890:

 

 

CFMOTO 800MT Touring vs. KTM 890 Adventure 2023 (LeoVince vs. REMUS): Porovnanie motocyklov a výbavy

 

 

CFMOTO 800MT Touring LeoVince vs. KTM 890 Adventure REMUS sound check 2023

 

 

2023 KTM 890 Adventure REMUS sound check

 

 

KTM 1290 Super Adventure S 2021 (KTM original) vs. KTM 890 Adventure 2021 (Dominator) sound check

 

  

KTM 890 Adventure 2021 vs. KTM 1290 Super Adventure S 2021 krátke porovnanie, prvé kilometre a dojmy

 

 

KTM 890 Adventure 2021 Orange Unboxing

 

 

KTM 890 Adventure 2021 Sound check with Dominator exhaust with silencer (OKR Moto)

 

 

KTM Adventure 890 2021 DOMINATOR Sound check (OKR Moto)

 

 

Prečítajte si prosím naše články KTM 890  ADVENTURE 2021:

KTM 890 Adventure R a Rally 2021 výnimočná zberateľská replika

Úprava motocyklov KTM 790 a 890

Úprava KTM Adventure 890 model 2021 (Projekt číslo 1, časť prvá)

Rozhovor a test kráľa a kráľovnej veľkoobjemových cestovných endúr s absolútnou legendou československého motokrosu Karolom Hillom a Richardom Kubom.

Výnimoční ľudia preferujú výnimočné motocykle od OKR Moto

K Štefanovi Svitkovi, ktorého netreba špeciálne predstavovať, k svetovej megahviezde extrémneho hard endura Grahamovi Jarvisovi, pretekárom Kornelovi Némethovi, Gáborovi Grillmayerovi, Gáborovi Firtosvárimu, majsterke Slovenska v motokrose Nine Bullovej, ku Karolovi Hillovi, ktorého si mimoriadne vážime sa pridal vzácny supertalent – športovec svetovej triedy Michal Riszdorfer!  V  OKR Moto sme hostili olympionika a 8 - násobného majstra sveta Michala Riszdorfera - kajakára v rýchlostnej kanoistike.

Každý jeden deň je stratený a premárnený, keď nejazdíme spolu na motocykli a neužívame si bezstarostnú jazdu snov! Nezabudnite na to, že motocykle vozia Vašu dušu! Lebo motorka, na rozdiel od auta, vozí Vašu dušu a nie telo! Aspoň si to myslí a propaguje Váš, už 45 rokov neliečený motorkár, Kuba Richard a OKR Moto Team!

Odteraz sa Vaša jazda snov sa nemusí končiť tam, kde končí asfaltová cesta!

Je to trúfalé tvrdenie, ale myslíme si, že 2023 KTM 890 ADVENTURE  je novým meradlom vo svojej kategórii!

Ako ste sa rozhodli?


OKR Moto © 2023
Autorské práva vyhradené.
https://okrmoto.com 


OKR Moto KTM