OKR Moto jazdy na motokárovom okruhu Palóc Ring každú stredu


Pridané pred 3 mesiacmi
OKR Moto jazdy na motokárovom okruhu Palóc Ring každú stredu

OKR Moto odporúča širokej motorkárskej verejnosti jazdiť na uzavretom okruhu bezpečne pod dohľadom skúsených inštruktorov.

Na uzavretých asfaltových okruhoch si bezpečne vyskúšajte adrenalínové jazdy a pocit slobodnej jazdy bez rýchlostných aj bezpečnostných obmedzení.

Extrémne zrýchlenia aj brzdenia a krízové pretekárske situácie sú skutočným pokladom hlavne pre začiatočníkov, ktorí majú málo skúseností s ovládaním motocykla.

Jedine na uzavretom okruhu spoznáte, či ste si vybrali správnu motorku a spoznáte tiež, že moto oblečenie je tá najdôležitejšia vec na svete.

Jedine tu, bezpečne a bez obmedzení, sám alebo s pomocou inštruktora, získate správny posed, polohu tela pri jazde priamo a aj v náklonoch, či techniku pohľadu.

Pravidelným tréningom a postupným zvyšovaním rýchlostných limitov sa naučíte správne brzdiť bez toho, aby ste okúsili tvrdosť asfaltu.

Keď zvládnete jazdy v rýchlom pretekárskom tempe bezpečne na okruhu, tak spoznáte svoju motorku a seba tak, ako nikdy predtým.

Toto určite raz zachráni Váš a možno aj cudzí život.

Využite túto fantastickú možnosť a darček od života Vy všetci, čo ste si neistí na motocykli a máte nedostatok skúseností.

Vždy je lepšie oprášiť a ochutnať asfaltový povrch uzavretej pretekárskej dráhy, ako sa nekontrolovane všuchnúť pod kolesá protiidúceho kamiónu!

Motokárová dráha Palóc Ring je skutočný poklad vo Východnej Európe a má veľmi kvalitný asfalt,  široké aj technicky ťažké a skvelé zákruty!

Trať je dlhá 1,2 km a má certifikát FIA.

Ide o unikát vo Východnej Európe, kde by si si jazdu užil aj Ty!

Pridaj sa k tímu OKR Moto, najbližšia jazda na Palóc Ringu bude v stredu o 9:00!

Na motorkách je skvelé, že sa vždy môžete posunúť o level vyššie a my v OKR Moto Vám v tom pomôžeme!

V prípade vážneho záujmu volajte na +421 905 420 512.

Vaša kamenná predajňa motocyklov, štvorkoliek, skútrov a bicyklov OKR Moto v Náne nie je len obyčajná predajňa, ale je to aj nový životný štýl plný zážitkov a adrenalínu!

Vaše OKR Moto je oficiálnym predajcom a servisom KTM už 20 rokov!


OKR Moto © 2023
Autorské práva vyhradené.
https://okrmoto.com 

 


OKR Moto KTM