Tip OKR Moto na výlet: Rezidencia Farkaskútvölgy Hollókő


Pridané pred 10 mesiacov
Tip OKR Moto na výlet: Rezidencia Farkaskútvölgy Hollókő

Na severe Maďarska sa týči unikátna vyhliadka, ktorá si získala obrovskú popularitu na sociálnych sieťach. Ide o takzvanú "Božiu ruku".

Obrovská vyhliadka "Božia ruka"  je súčasťou rezidencie Farkaskútvölgy Hollókő, rodiny nášho pretekára - legendy maďarského motocyklového motošportu Gábora Grilmayera.

 

 

Rezidencia ukrytá v malebnom tichom údolí ponúka ubytovanie pre hostí, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného stresu a načerpať nové sily v priamom kontakte s prírodou.

Farkaskútvölgy Hollókő ponúka priestranné a komfortne zariadené novopostavené drevené zruby pre hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie a kontakt s prírodou a čistým vzduchom. Ubytovacie zariadenia srdečne očakávajú aj rodiny s deťmi. Farkaskútvölgy Hollókő Vám ponúka aj možnosť ubytovania s domácim zvieraťom za poplatok.

Svoje vozidlo môžete zaparkovať zadarmo pri objekte na parkovisku. Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie a relax, zariadenie ponúka svoje wellness služby.

Ak ste milovníkmi jazdy na koňoch, tak Farkaskútvölgy Hollókő Vám ponúka jazdecké programy pre deti, rodiny a firemné skupiny.

Na svoje si prídu aj bicykloví nadšenci, veď cyklistický výlet po Hollókő, ktorý je na zozname svetového dedičstva UNESCO, je zážitok na celý život.

Na bicykli sme prešli Hollókő v Nógrádskej župe, aby sme spoznali jedinú obec v Maďarsku, ktorá je na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Tento kopcovitý kraj je pre mnohých stále neznámy, no je úchvatne krásny. Hollókő si v roku 1987 zaslúžene vyslúžil titul svetového dedičstva UNESCO. Aj cesta, ktorá tam vedie, je ohromujúca, po pár zákrutách nás čaká dedina na vrchole kopca.

 

Kontakt na rezidenciu Farkaskútvölgy Hollókő

Recepcia - organizácia programu

Telefón: +36-70-6320963

http://farkaskutvolgy.hu/

 

 

 

 

Zdroj:

Kerékpártúra Hollókőn, az UNESCO Világörökség helyszínén

https://szallas.hu/programok/kez-kilato-felsotold-p8985

 
Zdroj titulnej fotky: facebook.com/visithungary


OKR Moto © 2023
Autorské práva vyhradené.
https://okrmoto.com 

 


OKR Moto