Tom Vialle 28 mieri do Ameriky

Pridané pred 1 rokom

Štyri sezóny, dva tituly majstra sveta v MX2. 24 víťazstiev v GP a 46 umiestnení na stupňoch víťazov.

Tom Vialle 28 z Red Bull KTM Factory Racing bol nepochybne najúspešnejším pretekárom MX2 v posledných rokoch, ale teraz sa mladý Francúz posúva k ďalšej vzrušujúcej kapitole svojej kariéry – k pretekaniu v AMA Supercross a Pro Motocross.

Prečítajte si naše články o Tomovi:

Oslavujeme titul majstra sveta MX2 Toma Vialla 2022!

Tom Vialle smeruje do USA!

Pozrite si plnú verziu videa tu.

Veľa šťastia Tom, užívaj si Ameriku!

Tom Vialle 28 získal svoje tituly na motocykli KTM 250 SX-F 2023, ktorý zdieľa rovnakú vývojovú stratégiu ako všetky motokrosové motocykle KTM s jediným cieľom - byť všade prvý v cieli a to za každých okolnosti!

Má všetko, čo len potrebujete od hydraulickej spojky a pankl prevodovky, až po najnovšie predné vidlice WP XACT s revolučnou technológiou AER.

Odkedy KTM 250 SX-F absolvovala medzinárodný závodný debut v roku 2004, priniesla nekompromisnú kombináciu výkonu a agility. Vďaka výnimočnému pomeru výkonu a hmotnosti, ultraľahkému ovládaniu a zrýchleniu, vždy zvíťazí na hracej ploche motokrosovej trate.

Za posledných 18 rokov vyhrala 15 titulov majstra sveta MX - to je v novodobej histórii motokrosu rekord hodný do Guinnessovej knihy rekordov.